fbpx

Svadobné fotenie na čarovnom Islande? Prečo nie.

23/05/2020

Na celom svete je toľko krásnych krajín a miest na ktorých si vieme predstaviť naše vysnívané svadby. Zorganizovať však svadbu snov na vzdialených miestach je pomerne komplikované, pretože si to vyžaduje rozsiahle plánovanie, nemalé financie a problémy s dopravou hostí.

 

Iceland landscape
Iceland východné pobrežie

Existuje však aj iná cesta! Stále môžete mať svoje svadobné fotenie v mieste svojich snov a zobrazovať krásne fotografie a video na vašej svadobnej hostine, aby ich hostia mohli obdivovať.

To môže byť oveľa lepšia voľba, pretože váš výlet nebude ohrozený problémami a nervozitou, ktoré prichádzajú so svadbou! Teraz si môžete výlet jednoducho užiť s vašou budúcou polovičkou a my vám váš spoločne strávený čas s radosťou zvečníme pomocou objektívu 🙂

 

Vodopád Svartifoss
Svartifoss

Jednou z takýchto destinácií je určite Island. Panenská príroda, nespočet krásnych vodopádov a extrémne fotogenických miest so svojou pochmúrnou atmosférou sú na fotenie svadobných portrétov alebo natáčanie svadobnej videopozvánky priam ideálne.

 

Vodopád Seljalandsfoss
Seljalandsfoss

Páči sa vám takáto myšlienka ale neviete si predstaviť všetko si to do detailu naplánovať? Práve od toho sme tu my. Island máme prejdený krížom krážom, poznáme tie najkrajšie miesta a poviem vám… najlepšie sú také o ktorých moc ľudí nevie. Všetko vybavíme za vás, vyzdvihneme vás na letisku v Keflavíku a vy si len užijete svoj výlet, na ktorý budete určite s radosťou spomínať.

 

glacier lagoon
glacier lagoon

V neposlednom rade treba povedať, že Island poskytuje nekonečnú krásu ale zároveň aj veľa nástrah, ktoré by vás mohli odradiť ako napríklad zlé počasie alebo preľudnené najväčšie turistické atrakcie uprostred sezóny. Naše skúsenosti sa vám preto môžu v tomto ohľade hodiť.

 

DC-3 Plane Wreck
DC-3 Plane Wreck

 

Ak máte o takéto dobrozdružstvo záujem, neváhajte nás kontaktovať.

 

Total: