fbpx

Keď kráčame životom s Vami

03/06/2020

Jedna úžasná vec na našej práci je, že môžeme vidieť ako naši verní zákazníci prežívajú svoje životy. Od šťastných zamilovaných párikov až po zodpovedných rodičov, ktorí si užívajú svoje rodiny plnými dúškami. Keď sa toto celé deje pred našimi objektívmi, je to pre nás tá najväčšia pridaná hodnota a veľmi sa tešíme, že sme toho súčasťou.  

 

 

Toto je skvelý pár Soňa a Andrej, ktorým sa podaril splniť sen o idylickom živote. Zoznámiť sa, zamilovať sa, naplánovať si spoločnú budúcnosť a založiť si rodinu. Ich synček je dôkazom toho, že keď nájdeš toho pravého človeka tak život stojí za to.

 

 

Prvé fotenie pred svadbou sme si riadne užili a zabavili sa až do zotmenia. Ako rekvizity si doniesli ich retro bicykle a spolu s uvoľnenou atmosférou vznikli pôsobivé zábery. Celé to bolo veľmi prirodzené a obaja nemali problém s objektívom, celý čas sa sústredili jeden na druhého a láska medzi nimi bola aj poriadne cítiť. Fotenie sme zakončili na zrúcanine topoľčianskeho hradu a výmenou outfitov nadobudla celá séria fotiek rozmanitý charakter.

 

 

Bohužiaľ ich svadobného dňa sme sa nemohli zúčastniť ale netrvalo dlho, Soničke narástlo bruško a v jeden slnečný jesenný podvečer sme sa stretli zase. Znova došli perfektne pripravení v super nálade a spolu sme vytvorili pamätné fotky v proti-svetle. Radosť s prichádzajúceho synčeka sa musela na niečom odzrkadliť a pri upravovaní fotiek sa mi zase potvrdilo že pri fotení lásky netreba žiadne komplikované pózy. 

 

 

Keď sa o pár týždňov prihlásil Mateo na svet, nastal čas vytvoriť nové spomienky, no tento krát v pohodlí domova. Fotenie novorodeniatok je vždy poriadna výzva, hlavne vtedy, keď sú zvedavé a počas fotenia sú hore a vystrájajú. Našťastie v tomto prípade sa nám chlapčeka podarilo unaviť a ku koncu fotenia sme mohli spraviť pár nastrojených záberov. Obrázky šťastnej rodinky mám doteraz pred očami a dúfam, že naďalej budem súčasťou ich rodiny a jedného dňa budeme celé Svadobnô sprevádzať Matea cestou k oltáru.

Daniel

Novorodenecké fotenieNovorodenecké fotenie

 

Total: